Головна > Про нас

Еджестон є надійним і досвідченим постачальником кам'яних виробів з Китаю, професійного на мармур, Онікс, граніт і штучний камінь, ми поставляємо для проектів, оптовиків і вигадувач по всьому світу з 1992.


Розташований в Шуту, Кам'яний центр Китаю, ми володіємо 69 800 квадратних метрів семінару, обладнати 8 блок різання машин, 4 автоматичні шліфувальні машини і 16 машин кромки різання і т. д., проведе великий інвентаризації високоякісних кам'яних плит, що забезпечують нашим клієнтам рясний вибір в кожному кольорі і тип продукту.


Для задоволення клієнтів, ми виробляємо весь наш кам'яний діапазон з використанням якісної сировини і новітнього технологічного обладнання, і обробляються досвідченими працівниками, щоб досягти досконалості в усіх.


Крім того, наш департамент QC буде тестувати і перевіряти кожен шматок кам'яного продукту, щоб переконатися, що наш асортимент продукції відповідно до глобальних стандартів якості. Крім надання цих продуктів високої якості, ми також переконатися, що вони поставляються в даний час кадру.

Доброзичливий і кваліфікований персонал-на руку, щоб допомогти клієнтам приймати правильні рішення для своїх проектів. Основним напрямком діяльності нашої організації є досягнення максимальної задоволеності клієнтів.


Нижче наведені наші основні асортимент продукції для вашої довідки:

1. черепиця з мармуру, граніту і оніксу

2. стільниці та настільні топи

3. облицювання стін і сходи

4. медальйон, мозаїка і 3D різьблення по каменю

5. стовп та Балюстрада

6. тротуарний камінь і Kerbstone

7. лиття, бордюр, двері і вікна


Якість продукції та конкурентоспроможні ціни є пріоритетними в Edgestone. Ми хочемо, щоб ви були впевнені, що ваші інвестиції завершені так, як ви хочете, вчасно, і з найвищою якістю в галузі. Ми пишаємося нашим артистизмом у виробництво, репутацію і наших задоволених клієнтів.