Дерев'яні зернові мармурові плити і плитки

Край камінь є надійним і досвідченим виробником деревини Зерно Мармурові плити і плитки, ми поставляємо вироби з каменю для проектів, оптовиків і виробників по всьому світу. Було б наша честь забезпечити відмінний сервіс і високу якість продукції для вас, ми очікуємо стати вашим довгостроковим партнером в Китаї.

Відомості про продукт


Дерев'яні зернові мармурові плити і плитки

Технічні характеристики

Доступні кольори: білий, сірий, бежевий, чорний, крем, коричневий, зелений, жовтий, рожевий, червоний, синій, фіолетовий і т.д.

Тип каменю: мармур

Країна походження: Китай

Доступні Оздоблення: полірований, шліфований, запалений, щітковий, мариновані, антикварні, кущ забитий, піскоструминний, рифлений, обвалений, пиляний, грибний, точене, натуральне, ананас і т.д.


Доступні розміри деревних зернових мармурових плит і плиток

sizes.png


Упаковка та доставка

Упакований у міцний дерев'яний ящик або пучки, вся деревина fumigated згідно з поточними міжнародними вимогами ISPM15. Деталі, наведені нижче,

Сляби: подушечка з пластиковою плівкою між слябами, потім упакована в міцний мореплавний пучок зовні;

Плитки: 6-10 штук в одній коробці з піни / паперу + міцні дерев'яні ящики, посилені металевими ременями зовні;

Стільниці: накладка зі спіненими пластмасами, потім упаковані в фуміговані дерев'яні ящики, посилені металевими ременями зовні;

Раковина / Мозаїка / Розріз до розміру: піна і коробка зсередини + міцні дерев'яні ящики, посилені металевими ременями назовні.

Упаковка та доставка

Про компанію Edgestone

Ми є надійним і досвідченим виробником виробів з каменю, професійних на мармур, онікс, граніт і штучний камінь, ми поставляємо для проектів, оптовиків і виробників по всьому світу.

Розташована в Shuitou, кам'яний центр Китаю, ми володіємо 36300 квадратних метрів майстерні, обладнати 7 блоків різальних машин, 2 автоматичних полірувальних машин і 11 краю різальних машин, і т.д. вибір у кожному кольорі та типі виробу.

edgestone factory.jpg


Сертифікати продуктів Edgestone

Certificates.jpg


Проекти для довідки

Projects.jpg

Новини

Одночасно з першою фазою центру відображення продукції, Економічна зона аеропорту докладає всіх зусиль, щоб створити «кам'яну вулицю». Відповідно до оригінальної схеми каменних плит підприємств у форте і районі району вздовж лінії G206 національного шосе, через установку великих козлових, великих Т-стовп щитів, кам'яних дорожніх знаків міста, реклами дорожніх прапорів, Для створення кам'яного середовища розвитку промисловості з "безперешкодними дорогами, чистими і акуратними, стандартизованим управлінням, вишуканими навичками, повними зручностями, надійна якість, чесна робота і першокласне обслуговування", що робить "кам'яну вулицю" і кам'яний виставковий центр з однієї вулиці. Підтримуючи, закласти міцну основу для Jieyang Камінь для виходу на міжнародний ринок. В даний час розроблено план проектування зображень «Вуличний зерновий мармур», який буде виконуватися крок за кроком. На думку керівника відповідних підрозділів економічної зони аеропорту, це перший крок у перетворенні кам'яної промисловості з метою сприяння розвитку кам'яної промисловості шляхом прориву «однієї вулиці». На наступному етапі, Економічна зона аеропорту, відповідно до мети «функціонування на ринку та переробки деревного зернового мармуру в парк», зосередиться на передових ресурсах для прискорення «повного промислового ланцюга» та прагнення до формування нового Індустріальний розвиток «великий бренд, великий збір, великий бізнес». візерунок. З одного боку, подальше оптимізація планування парку кам'яної промисловості, а також будівництво індустріального парку буде запущено якомога швидше; з іншого боку, громадські об'єкти будуть прискорені. У тому числі, активізуючи створення Китаю (Jieyang) кам'яного електронного торгового центру, відкриваючи електронну електронну торгову платформу, використовуючи електронну комерцію для розширення каналів збуту, так що місцеві кам'яні підприємства і брендові продукти можуть краще "вийти"; будівельний камінь продукт якість тестування, камінь Платформа громадського обслуговування, така як стан контролю якості та інспекції продукції підвищує якість виробів з каменю та підвищує міжнародну конкурентоспроможність виробів з каменю: впровадження фінансових установ, науково-дослідних установ та логістичних підприємств задоволення потреб нового розвитку галузі. За даними статистики інспекційного та карантинного бюро Сямень Хайцзян, з січня по червень цього року порт Хайшу ввозив в цілому 5 812 мармуру деревини, 1792,2 тис. Тонн, а вартість товарів склала 362 мільйони доларів США, що на 1,88%, 1,19% і 7,42% відповідно. Імпортний камінь здебільшого виготовлений з мармуру, а джерелом постачання є 39 країн, у тому числі США, Канада, Норвегія, Фінляндія та Швеція. Незважаючи на триваючий спад у міжнародній економіці, імпорт каменю в порту Хайшу продовжує постійно зростати. На думку експертів, це пояснюється тим, що обробка кам'яної промисловості в Росії та за її межами прискорює трансформацію та модернізацію, а також попит на сировину.

Якщо ви зацікавлені в деревних зернових мармурових плит і плиток, просто не соромтеся звертатися до нас, ми будемо продовжувати надавати відмінний сервіс і хорошу якість продукції для вас.

Розслідування

You Might Also Like